back to top

Trebaš posao – SiM Impex zapošljava u Tuzli i Živinicama

SiM Impex je preduzeće koje se više od 20 godina bavi prodajom rezervnih dijelova za putnička i laka komercijalna vozila. Posvećeno je kvalitetu, gradnji dugoročnih partnerskih odnosa i zadovoljstvu svojih kupaca. Od 2017. godine član je jedne od najvećih svjetskih korporacija za distribuciju rezervnih dijelova za automobile sa poslovanjem u Sjevernoj Americi i Evropi.

Ako ste ambiciozni, stručni, vrijedni, komunikativni i ukoliko želite da radite u dinamičnom okruženju pošaljite svoju biografiju sa naznakom za koju se poziciju javljate na posao@simimpex.com.

SiM Impex d.o.o.
Poslovna zona Ramići bb
78000 Banja Luka

Sa naznakom „ZA KONKURS“

Zbog povećanja obima posla oglašava otvorenim sljedeća radna mjesta:

Trgovac rezervnih dijelova za putnička vozila M/Ž (2)

Trebaš Posao – Sim Impex Zapošljava U Tuzli I Živinicama

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema
  • Sa ili bez radnog iskustva
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
  • Dinamičnost i predanost poslu
  • Osnovno poznavanje rada na računaru
  • Sklonost ka prodaji i usluživanju kupaca
  • Komunikativnost i ljubaznost

Opis posla:

  • Prodaja auto dijelova, auto opreme i kozmetike krajnjim korisnicima i mehaničarima
  • Izdavanje računa i naplata
  • Dostava robe kupcima
  • Praćenje i dopuna asortimana robe
  • Analiza zahtjeva kupaca i saradnja sa službom nabavke

Lokacija: Tuzla
Broj pozicija: 1
Datum objave: 5. jul 2023.
Datum isteka oglasa: 20. jul 2023.

Lokacija: Živinice

SiM Impex nudi:

  • Dugoročno zaposlenje u perspektivnoj privrednoj grani
  • Internacionalno korporativno radno okruženje
  • Stimulativna i redovna primanja
  • Prijatan i podsticajan radni ambijent
  • Usavršavanje u poslu uz mogućnost unapređenja.

Kontaktiraćemo kandidate koji uđu u uži izbor, a podaci ostalih kandidata ostaće u našoj bazi potencijalnih kandidata za posao.

Supported by TNT Grupacija

DRUGI UPRAVO ČITAJU