Otkrivamo tajne usješnih biznisa!

    NATJEČAJ ZA POSAO: Postani dio Premier tima u sjedištu grupacije u Čitluku

    Najveća kladionica u BiH raste, proširuje svoju ponudu i prati trendove svjetskog tržišta. Ako nam se želiš pridružiti na ovom putu i vjeruješ da možeš odgovoriti zahtjevima, radujemo se tvojoj prijavi na oglas za jedno od sljedećih radnih mjesta:

    1. BOOKMAKER (1 IZVRŠITELJ)

      Minimalni uvjeti:
      – visoka stručna sprema;
      – odlično poznavanje engleskog jezika;
      – vrhunsko poznavanje sporta i klađenja;

      Način procjene kandidata:
      – dostavljena dokumentacija u prijavi (kopija diplome i životopis);
      – pismeni i usmeni test;
      – tromjesečni probni rok;

      Organizacija rada:
      – rad u sjedištu grupacije u Čitluku;
      – rad u smjenama;

      Opis posla:
      – analiza sportskih događaja koji su predmet ponude klađenja;
      – kreiranje ponude klađenja;
      – kreiranje, prilagođavanje i praćenje koeficijenata;
      – autorizacija oklada;
      – ostale neophodne aktivnosti u svrhu priređivanja ponude i tijeka klađenja:

      Uvjeti:
      – Rad na poslovima visokog stupnja odgovornosti;
      – Vrhunska primanja;
      – Bonusi.

    2. RADNICI VISOKE STRUČNE SPREME (VIŠE IZVRŠITELJA)

      Na ovim fantastičnim pozicijama tražimo mlade, energične i talentirane ljude visoke stručne spreme, sa završenim fakultetima društvenog smjera (ekonomija, informatika, računarstvo, pravo, komunikacije, itd.), s obveznim odličnim poznavanjem engleskog jezika, sporta i igara na sreću. Procjena kandidata obavit će se pismenim i usmenim testiranjem, a kandidati koji zadovolje kriterije bit će primljeni na tromjesečni probni rad tijekom kojeg će biti raspoređivani na različite poslove (marketing, analitika, statistike, razvoj i planiranje, itd.), te će biti evaluiran njihov mogući doprinos razvoju Premier grupacije. Prethodno iskustvo je poželjno ali nije neophodno, Premier grupacija preuzima obvezu edukacije i pripreme primljenih kandidata,  a ove pozicije nude mogućnost visokog napredovanja na nivou Premier grupacije, sve ovisno o radu, doprinosu i kvaliteti pojedinca.

    Sve prijave, sa životopisom, slati isključivo na e-mail adresu [email protected] s naslovom Prijava na oglas za posao. Natječaj ostaje otvoren do 01.01.2023.nakon čega ćemo prijavljene kandidate pozvati na testiranje.

    Kladimo se da smo najbolji.

    The post NATJEČAJ ZA POSAO: Postani dio Premier tima u sjedištu grupacije u Čitluku appeared first on Dnevni.ba.

    dnevni.ba

    Koliko je koristan ovaj članak?

    Kliknite na zvjezdicu da biste je ocijenili!

    Prosječna ocjena / 5. Brojanje glasova:

    Za sada nema glasova! Budite prvi koji će ocijeniti ovaj post.

    Kako vam se ovaj post učinio korisnim ...

    Pratite nas na društvenim mrežama!

    Žao nam je što vam ovaj post nije bio koristan!

    Poboljšajmo ovaj post!

    Recite nam kako možemo poboljšati ovaj post?

    Supported by TNT Grupacija
    Mirko Mirko
    Mirko Mirkohttps://poslovne.com
    Mirko je živa enciklopedija. Voli historiju, puno istražuje. Njegove zanimljivosti ostavljaju bez daha. Vrhunski je novinar i istražvač. Dugogodišnji je član TNT grupacije.
    Supported by TNT Grupacija spot_img

    DRUGI UPRAVO ČITAJU