back to top

NATJEČAJ ZA POSAO: Postani dio Premier tima u sjedištu grupacije u Čitluku

Najveća kladionica u BiH raste, proširuje svoju ponudu i prati trendove svjetskog tržišta. Ako nam se želiš pridružiti na ovom putu i vjeruješ da možeš odgovoriti zahtjevima, radujemo se tvojoj prijavi na oglas za jedno od sljedećih radnih mjesta:

  1. BOOKMAKER (1 IZVRŠITELJ)

    Minimalni uvjeti:
    – visoka stručna sprema;
    – odlično poznavanje engleskog jezika;
    – vrhunsko poznavanje sporta i klađenja;

    Način procjene kandidata:
    – dostavljena dokumentacija u prijavi (kopija diplome i životopis);
    – pismeni i usmeni test;
    – tromjesečni probni rok;

    Organizacija rada:
    – rad u sjedištu grupacije u Čitluku;
    – rad u smjenama;

    Opis posla:
    – analiza sportskih događaja koji su predmet ponude klađenja;
    – kreiranje ponude klađenja;
    – kreiranje, prilagođavanje i praćenje koeficijenata;
    – autorizacija oklada;
    – ostale neophodne aktivnosti u svrhu priređivanja ponude i tijeka klađenja:

    Uvjeti:
    – Rad na poslovima visokog stupnja odgovornosti;
    – Vrhunska primanja;
    – Bonusi.

  2. RADNICI VISOKE STRUČNE SPREME (VIŠE IZVRŠITELJA)

    Na ovim fantastičnim pozicijama tražimo mlade, energične i talentirane ljude visoke stručne spreme, sa završenim fakultetima društvenog smjera (ekonomija, informatika, računarstvo, pravo, komunikacije, itd.), s obveznim odličnim poznavanjem engleskog jezika, sporta i igara na sreću. Procjena kandidata obavit će se pismenim i usmenim testiranjem, a kandidati koji zadovolje kriterije bit će primljeni na tromjesečni probni rad tijekom kojeg će biti raspoređivani na različite poslove (marketing, analitika, statistike, razvoj i planiranje, itd.), te će biti evaluiran njihov mogući doprinos razvoju Premier grupacije. Prethodno iskustvo je poželjno ali nije neophodno, Premier grupacija preuzima obvezu edukacije i pripreme primljenih kandidata,  a ove pozicije nude mogućnost visokog napredovanja na nivou Premier grupacije, sve ovisno o radu, doprinosu i kvaliteti pojedinca.

Sve prijave, sa životopisom, slati isključivo na e-mail adresu info@premier-kladionica.com s naslovom Prijava na oglas za posao. Natječaj ostaje otvoren do 01.01.2023.nakon čega ćemo prijavljene kandidate pozvati na testiranje.

Kladimo se da smo najbolji.

The post NATJEČAJ ZA POSAO: Postani dio Premier tima u sjedištu grupacije u Čitluku appeared first on Dnevni.ba.

dnevni.ba

Supported by TNT Grupacija

DRUGI UPRAVO ČITAJU